Polak Meble to najlepszy wybór - Kupisz tu Łóżka, Sofy i Kanapy

Szanowni Klienci! Nowość w naszym sklepie Narożnik Sierra

Złóż zamówienie

Do darmowej dostawy brakuje Ci [[value]] [[currency]]

Osiągnięto darmową dostawę!

suma: 0,00 zł
Raty Payu

 

Payu Raty 0%


FAQ
Jak działają raty 5×0%

Zamawiasz wszystko, czego potrzebujesz, a płatność rozkładasz na 5 darmowych rat PayU (RRSO: 0%). Po zaznaczeniu opcji “5×0%”, wyświetlimy formularz do wypełnienia i decyzję kredytową otrzymasz już po chwili. Płatność za zamówienie trafi do nas od razu, a Ty zaczniesz spłacać wygodne raty dopiero po 30 dniach od daty zakupu.

Jakie dane muszę podać?

We wniosku musisz podać dane osobowe, takie jak imię, nazwisko czy adres zamieszkania, a także zadeklarować wysokość swoich dochodów. Nie są wymagane żadne skany dokumentów.

Jaka jest opłata?

Raty “5×0%” to opcja bez kosztowa. RSSO wynosi 0%, co oznacza, że do kosztów produktów (wraz z ewentualnymi kosztami wysyłki), nie zostają doliczone żadne dodatkowe opłaty.

Czy koszt wysyłki jest wliczany do rat?

Tak, kredyt obejmuje również ewentualne koszty transportu.

Dlaczego mam zapłacić 1 zł?

Aby potwierdzić Twoją tożsamość, bank może prosić Cię o wykonanie przelewu weryfikacyjnego na 1 zł. Kwota ta zostanie Ci zwrócona w całości. Jeśli jesteś klientem danego banku, alternatywnie możesz potwierdzić tożsamość za pomocą kodu SMS, wówczas przelew weryfikacyjny nie jest wymagany.

Jak podpisywana jest umowa?

Nie musisz czekać na kuriera z przesyłką. Umowę podpiszesz online za pomocą kodu SMS.

Jak wygląda spłata rat?

W momencie podpisania umowy kredytowej, dostajesz w swojej aplikacji bankowej / na maila wszystkie informacje potrzebne do spłaty, takie jak nr rachunku do spłaty, kwotę oraz harmonogram. Na spłatę pierwszej raty masz aż 30 dni! Tak, kredyt obejmuje również ewentualne koszty transportu.

Co się stanie jeśli nie spłacę pierwszej raty w ciągu 30 dni?

Zostaną naliczone odsetki zgodnie z informacją przesłaną przez Organizację Finansującą wraz z umową kredytową.

Co w przypadku zwrotu produktów?

Zwrotu dokonujesz w standardowy sposób. Kiedy otrzymamy zwracane produkty, kwota za nie automatycznie zmniejszy Twoje zobowiązanie w banku.

Kto udziela mi kredytu?

Organizacje Finansujące, które współpracują ̨ z PayU na podstawie odrębnych umów. Aktualna lista takich Organizacji dostępna jest TUTAJ.

Co się stanie, jeśli nie dostanę kredytu?

Jeśli Organizacja Finansująca nie udzieli Ci kredytu, Twój zakup nie zostanie zrealizowany. W takiej sytuacji możesz nadal zrealizować zakup, wracając do sklepu i wybierając inną metodę płatności.


Pliki do pobrania

FAQ Rat Payu PDF 0%
Regulamin Rat Payu 0%PDF

do góry
{nocache:437e16e173dcc0e0f5adaffe0b197260#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl