O NAS


SPECYFIKACJA FIRMY

Firma Polak Meble istnieje ponad 20 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli tapicerowanych, które dzięki ciągłemu rozwojowi ugruntowuje jej pozycję wśród klientów Europy.
W ofercie producenta znajduje się wiele rodzajów nowoczesnych i funkcjonalnych mebli wypoczynkowych w szerokiej gamie kolorystycznej.
Obszerne narożniki zapewniają wygodę, elegancję i relaks. Modele z funkcją spania sprawdzają się w pokojach gościnnych. W ofercie znajdziemy również kanapy, sofy, komplety wypoczynkowe.
Kluczem do sukcesu firmy jest bogata i cały czas dostosowująca się do potrzeb klienta oferta produktów. Dogodne warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?Oferujemy szeroki wybór mebli do wyposażenia mieszkań, hoteli, pensjonatów oraz na specjalne zamówienia.

JAKIE SĄ NASZE CELE?Naszym celem jest dostarczenie klientowi szerokiej gamy mebli wysokiej jakości. Aby to osiągnąć zatrudniamy doświadczony personel, wprowadzamy najnowsze technologie i wzornictwo.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE MEBLE?Jeśli zainwestujecie Państwo w nasze meble możecie być pewni, że zarówno prosty wzór jak i solidne wykonanie przetrwają próbę czasu.

SPRAWDŹ NASZĄ JAKOŚĆ - POLAK MEBLE